АРТРОСУЛЬФУР С

Image

Artrosulfur® C

Дієтична добавка

Артросульфур С – це комбінація хондропротектору (метилсульфонілметан – джерело сірки, необхідної для формування колагену хрящів), вітаміну С (кофактору для формування колагену), та екстрактів лікарських рослин, що впливають на інтенсивність  запальних процесів.

Артросульфур С може бути рекомендований як додаткове джерело біологічно-активних речовин, зокрема сірки, екстрактів лікарських рослин, вітамінів і мікроелементів. Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату,  профілактиці запальних і дегенеративних процесів у суглобах, які можуть супроводжуватися больовими відчуттями під час рухів. 

Склад:

компонент

кількість в 1 саше (пакетику)

% від рекомендованої добової дози для дорослих*

 Метилсульфонілметан

2500 мг

Не регламентовано

 Вітамін C

150 мг

188%

 Мірри сухий екстракт

100 мг

Не регламентовано

 Босвелії сухий екстракт

100 мг

Не регламентовано

 Цинк

6,25 мг

63%

 Пантотенова кислота  (вітамін В5)

4,5 мг

75%

 Тіаміну гідрохлорид (вітамін B1)

1,05 мг

96%

 Рибофлавін (вітамін B2)

1,2 мг

86%

 Піридоксину гідрохлорид (вітамін B6)

1,5 мг

107%

 Мідь

0,6 мг

60%

 Фолієва кислота (вітамін B9)

150 мкг

75%

 Вітамін H (біотин)

112,5 мкг

225%

 Селен

82,5 мкг

75%

*РДЗ – рекомендовані добові значення поживних речовин для вітамінів і мінеральних солей (для дорослих) відповідно до Регламенту (ЄС) n. 1169/2011 Reg. (UE) n. 1169/2011

Допоміжні речовини: згущувачі: камідь арабська, камідь ксантан; підсоложувачі: мальтодекстрин, сукралоза; сахароза, ацесульфам; антиадгезивний агент: кремній діоксид; колір: бета-каротин. Без ГМО. Не містить глютену.

 Спосiб застосування та рекомендована кiлькiсть: дорослим по 1 саше два рази на день.

Вміст саше насипати у склянку води та добре розмішати до отримання однорідного розчину. Бажано спочатку налити воду в склянку, а потім всипати вміст пакетика. Приймати приблизно через 20-30 хвилин після основних прийомів їжі (обід і вечеря). Наявність нерозчинених частинок не є ознакою зміни продукту, а пояснюється сухими екстрактами рослин, що містить продукт.

Термін вживання: 4 тижні. Збільшення терміну вживання рекомендовано узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування: містить підсолоджувач. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. При будь-якому відчутті дискомфорту після вживання продукту слід негайно припинити його вживання та звернутися до лікаря. Перед застосуванням рекомендована консультацiя лiкаря.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період годування груддю. 

Форма випуску: 28 саше по 5,2 г в коробці.

Виробник: Лаборест Італія С.р.Л., А Соціо Уніко, Нервіано (Італія, Мілан).

Не є лiкарським засобом. Інформація про дієтичну добавку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Є застереження та протипоказання.