КелАрт / KelArt®

STOP&GO COLAGENO+ попереджує зношування суглобів, сприяє пружності та еластичності хрящової тканини і зв’язок, забезпечує їм міцність і гнучкість.

КелАрт / KelArt®

Дієтична добавка

КелАрт/KelArt® - може бути рекомендований як додаткове джерело біологічно-активних речовин для людей, що мають великі навантаження на суглоби і зв’язки, при хронічних захворюваннях суглобів людей похилого віку.

КелАрт/KelArt®  містить оптимальне співвідношення  активних компонентів, які корисні для застосування у період посттравматичної реабілітації та у випадках дегенерації, пов’язаної з інтенсивним заняттям спортом і старінням.

Склад:

Компонент

Кількість в 1 стіку (15 мг)

Хондроїтину сульфат

500 мг

Глюкозаміну гідрохлорид

600 мг

МСМ (метилсульфонілметан)

300 мг

Гідролізований колаген (Fortigel®)

100 мг

Вітамін Е

30 мг

Екстракт гарцинії мангостана

(= мангостин)

100 мг

= 40 мг

Бромелайн

2500 GDU

(желатинових харчових одиниць)

Селен

(селеніт натрію)

50 мкг

 

Допоміжні речовини: згущувачі: ароматизатори лакриці і мяти, камедь ксантанова, сукралоза, бензоат натрію, сорбат калію, вода. Без ГМО. Не містить глютену і лактози.

 

Хондроїтин сульфат служить будівельним субстратом суглобового хряща. При вікових порушеннях обміну, захворюваннях, травматизації зменшується його синтез і, як результат, порушується функція суглобів і виникає біль. Також хондроїтин є основою для синтезу гіалуронової кислоти, яка виконує роль своєрідного мастила суглобових поверхонь. Клінічні дані свідчать, що прийом екзогенного хондроїтину сульфату перешкоджає остеоартрозу і зменшує частоту його загострень.

МСМ (метилсульфонілметан) – природна сполука, джерело біодоступної сірки, важливої для синтезу колагену і хряща.

Глюкозамін стимулює виробництво основних будівельних елементів в побудові хрящової поверхні суглобів і виробленні внутрішньосуглобової рідини.

Гідролізований колаген (Fortigel®) – особлива форма колагену, отриманого за допомогою особливої технології, яка дозволяє зберегти та посилити біологічну цінність та доступність білку колагену. Колаген – найважливіший компонент сполучної тканини; він входить до складу хрящів, сухожиль, зв’язок, кісток, шкіри, зубів, кровоносних судин і складає до 25% від загальної маси білка тіла.

Склад КелАрт/KelArt®  доповнений мангостаном, вітаміном Е, бромелайном, селеном. Ці речовини мають позитивний вплив на підтримку оптимального рівня метаболічних процесів та сприяють кращому включенню вищезгаданих будівельних речовин у процеси підтримки та відновлення хрящової тканини суглобів.

Спосiб застосування та рекомендована кiлькiсть: дорослим 1 пакетик на добу. Вміст пакетика вживати безпосередньо всередину або розчинити його у негарячій воді чи напої.

Термін вживання: 4-8 тижнів. Збільшення терміну вживання рекомендовано узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування: Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням рекомендована консультацiя лiкаря.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період годування груддю. 

Форма випуску: 20 пакетиків по 15 г у коробці.

Виробник: DGP pharma srl (Новара, Італія).

Не є лiкарським засобом. Інформація про дієтичну добавку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Є застереження та протипоказання.