ТЕНДІСУЛЬФУР ФОРТЕ

Image

Tendisulfur® Forte

Дієтична добавка

Тендісульфур Форте – це дієва комбінація комплексу натуральних речовин, амінокислот і хондропротекторів, що мають протизапальну, трофічну і знеболюючу дію і сприяють відновленню сухожиль і суглобів при запальних і дегенеративних процесах.

Тендісульфур Форте може бути рекомендований як додаткове джерело біологічно-активних речовин, зокрема сірки, екстрактів лікарських рослин, колагену та інших. Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату, профілактиці запальних процесів у сухожиллях і суглобах, у тому числі хребта, які можуть супроводжуватися больовими відчуттями під час рухів.   

Склад:

компонент

кількість в 1 саше (пакетику)

Метилсульфонілметан

2500 мг

Колаген

1000 мг

L-аргінін

1000 мг

L-лізин

500 мг

Вітамін C

500 мг

Глюкозамін

150 мг

Хондроїтину сульфат

150 мг

Босвелії сухий екстракт

100 мг

Куркуми сухий екстракт

100 мг

Мірри сухий екстракт

100 мг

Допоміжні речовини: згущувачі: підкислювач: лимонна кислота; ароматизатор, ідентичний натуральному; підсолоджувачі: сукралоза, фруктоза; антиадгезивний агент: діоксид кремнію. Без ГМО. Не містить глютену і лактози.

Спосiб застосування та рекомендована кiлькiсть: дорослим по 1 саше на день, або в іншій дозі за рекомендацією лікаря. Вміст саше розчинити у великій склянці води, перемішати до отримання однорідного розчину і негайно випити. Рекомендується приймати Tендісульфур Форте переважно на повний шлунок, після основного харчування. Наявність нерозчинених частинок не є ознакою зміни продукту, а пояснюється екстрактами рослин, що містить продукт.

Термін вживання: 2 тижні. Збільшення терміну вживання рекомендовано узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування: містить підсолоджувач. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. При будь-якому відчутті дискомфорту після вживання продукту слід негайно припинити його вживання та звернутися до лікаря. Перед застосуванням рекомендована консультацiя лiкаря.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період годування груддю. 

Форма випуску: 14 саше по 8,6 г в коробці.

Виробник: Лаборест Італія С.р.Л., А Соціо Уніко, Нервіано (Італія, Мілан).

Не є лiкарським засобом. Інформація про дієтичну добавку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Є застереження та протипоказання.