ВІСТАБОН МОБІ

Image


Хондропротектор з високим вмістом активних компонентів


Вістабон Мобі
- може бути рекомендований як додаткове джерело біологічно-активних речовин для людей, що мають великі навантаження на суглоби і зв’язки, при хронічних захворюваннях суглобів у людей похилого віку.

Вістабон Мобі  містить оптимальне співвідношення  активних компонентів, які корисні для застосування у період посттравматичної реабілітації та у випадках дегенерації, пов’язаної з інтенсивним заняттям спортом і старінням.

Склад:

Компонент

Кількість в 1 стіку (15 мг)

Хондроїтину сульфат

500 мг

Глюкозаміну гідрохлорид

600 мг

МСМ (метилсульфонілметан)

300 мг

Гідролізований колаген (Fortigel®)

100 мг

Вітамін Е

30 мг

Екстракт гарцинії мангостана

(= мангостин)

100 мг

= 40 мг

Бромелайн

2500 GDU

(желатинових харчових одиниць)

Селен

(селеніт натрію)

50 мкг

Допоміжні речовини: згущувачі: ароматизатори лакриці і мяти, камедь ксантанова, сукралоза, бензоат натрію, сорбат калію, вода. Без ГМО. Не містить глютену і лактози.

Хондроїтин сульфат служить будівельним субстратом суглобового хряща. При вікових порушеннях обміну, захворюваннях, травматизації зменшується його синтез і, як результат, порушується функція суглобів і виникає біль. Також хондроїтин є основою для синтезу гіалуронової кислоти, яка виконує роль своєрідного мастила суглобових поверхонь. Клінічні дані свідчать, що прийом екзогенного хондроїтину сульфату перешкоджає остеоартрозу і зменшує частоту його загострень.

МСМ (метилсульфонілметан) – природна сполука, джерело біодоступної сірки, важливої для синтезу колагену і хряща.

Глюкозамін стимулює виробництво основних будівельних елементів в побудові хрящової поверхні суглобів і виробленні внутрішньосуглобової рідини.

Гідролізований колаген (Fortigel®) – особлива форма колагену, отриманого за допомогою особливої технології, яка дозволяє зберегти та посилити біологічну цінність та доступність білку колагену. Колаген – найважливіший компонент сполучної тканини; він входить до складу хрящів, сухожиль, зв’язок, кісток, шкіри, зубів, кровоносних судин і складає до 25% від загальної маси білка тіла.

Склад Вістабон Мобі  доповнений мангостаном, вітаміном Е, бромелайном, селеном. Ці речовини мають позитивний вплив на підтримку оптимального рівня метаболічних процесів та сприяють кращому включенню вищезгаданих будівельних речовин у процеси підтримки та відновлення хрящової тканини суглобів.

Спосiб застосування та рекомендована кiлькiсть: дорослим 1 пакетик на добу. Вміст пакетика вживати безпосередньо всередину або розчинити його у негарячій воді чи напої.

Термін вживання: 4-8 тижнів. Збільшення терміну вживання рекомендовано узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування: Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням рекомендована консультацiя лiкаря.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період годування груддю. 

Форма випуску: 20 пакетиків по 15 г у коробці.

Виробник: ЛiмХелс Срл (Мiлан, Iталія).

Не є лiкарським засобом. Інформація про дієтичну добавку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Є застереження та протипоказання.