ВІСТАБОН ОСНОВА

Image

Дієтична добавка

Рекомендацii до споживання: може бути рекомендована для нормалізації функціонування  суглобів, кісток, м'язів, попередження крихкості кісток. Сприяє покращенню рухливості суглобів, відновленню хрящової та кісткової тканини.

Вістабон Основа – універсальна профілактика вікових змін кісток і суглобів, які можуть привести до розвитку крихкості кісток та зменшення рухливості суглобів.

КАЛЬЦІЙ і ВІТАМІН D3 – застосовуються як засоби профілактики зниження мінеральної щільності кісток. 

ГЛЮКОЗАМІН І ХОНДРОЇТИН – хондропротектори, що сприяють збереженню хрящової тканини і її відновленню при дегенеративних та запальних процесах. 

Спосiб застосування та рекомендована кiлькiсть: дорослим по 1 таблетці 2-3 рази на день після їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Термін вживання: 6-8 тижнів. Збільшення терміну вживання рекомендовано узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування:  Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням рекомендована консультацiя лiкаря.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період годування груддю. 

Форма випуску: таблетки №60 у флаконі.

Виробник: Eubion Corporation (Варшава, Польща) 

Не є лiкарським засобом. Інформація про дієтичну добавку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Є застереження та протипоказання. Звіт за результатами робіт санітарно-епідеміологічної оцінки №464 від 04.03.2019 р.

Склад:

1 таблетка мiстить:

Компонент

Кількість в 1 таблетці

Кальцію карбонат

250 мг

Вітамін D3

200 МО

Глюкозамін

500 мг

Хондроїтин

250 мг


Допоміжні речовини: дикальцію фосфат, крохмаль, тальк, сорбат калію, желатин, повідон К-30.