КОЛАГЕН ГІДРОЛІЗОВАНИЙ

Image

Дієтична добавка

Рекомендацii до споживання: як джерело природного колагену, мінералів і вітамінів, що сприяє зміцненню суглобових хрящів, сухожиль та кісток. Може бути корисний для збереження пружностi та еластичностi шкiри, для запобiгання процесам її старiння та утворення зморшок, для стимуляції ростy волосся i нiгтiв, пiдвищення їx мiцностi.

Дієтична добавка «Колаген гідролізований» - це збалансований комплекс для забезпечення синтезу власного, ендогенного колагену.

  • Колаген, що входить до складу дієтичної добавки «Колаген гідролізований», виробляється із високоякісної сировини морського походження, а саме – з молюсків і морських риб екологічно-чистих зон. Вміст важких металів та радіонуклідів в ній відповідає гігієнічним нормам.
  • Попередня ферментативна обробка (гідролізація) колагену забезпечує додаткове очищення сировини та зниження молекулярної маси колагену для його кращого засвоювання в шлунку та кишечнику.
  • «Колаген гідролізований» - це невеликі капсули, тому вживання цієї дієтичної добавки, на відміну від рідких або сипучих форм, зручне, не потребує додаткових дій (приготування розчину), приємне на смак.

Перед застосуванням рекомендована консультацiя лiкаря.

Спосiб застосування та рекомендована кiлькiсть: дорослим по 1 капсулі один раз на день пiсля прийому їжі, запиваючи склянкою води.

Рекомендований мінімальний термін споживання  - 1 мiсяць. Подальший термін споживання та можливiсть повторного курсу узгоджується з лiкарем.

Застереження щодо вживання: iндивiдуальна несприйнятливiсть компонентів, вагiтнiсть та перiод лактації. Не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слiд використовувати як замiну повноцiнного рацiону харчування. Зберiгати в недоступному для дiтей мiсцi.

Форма випуску: 60 капсул у пластиковому флаконi темного кольору, закритому жовтим ковпачком з вiдривним кiльцем-запобіжником, з наклеєною етикеткою.

Умови зберiгання: зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi, при температyрi не вище 250 С.

Виробник: «Лабораторiос БIО-ДIС Еспанія» (Іспанія).

Не є лiкарським засобом. Інформація про дієтичну добавку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Є застереження та протипоказання.  Звіт за результатами випробувань дієтичної добавки «Колаген гідролізований» (капсули) № 28/1213 від 17.05.2019.

Колаген

Колаген – це білок, що складає основу та забезпечує міцність і еластичність шкіри, сухожиль, кісток, хрящів.  

Дефіцит колагену та зниження здатності до його синтезу – одна з причин старіння шкіри і розвитку патологій опорно-рухового апарату.  З 25 років організм людини втрачає до 1,5% колагену на рік, і вже після 35 років ці втрати можуть складати від 15 до 30%. У цей період особливо важливо забезпечувати організм специфічними похідними для відновлення колагену і протидії «колагеновому» старінню тканин.

Згідно рекомендацій Європейського товариства клінічних та економічних аспектів остеопорозу та остеоартриту (ESCEO), екстракт колагену рекомендовано до вживання при остеоартрозі.

Варто знати, що синтез колагену — складний, багатостадійний ферментативний процес, який повинен підтримуватись надходженням достатньої кількості відповідних амінокислот, а також вітамінів і мінеральних елементів, необхідних для синтезу гідроксильних форм амінокислот та формування кінцевої фібрильної структури різних типів колагену.

Комплекс активних речовин у складі дієтичної добавки «Колаген гідролізований»  підібраний таким чином, щоб забезпечити синтез колагену на всіх його етапах – від надходження необхідних «будівельних» матеріалів до кінцевого утворення жорстких колагенових волокон, що підтримують структуру шкіри, кісток, сухожиль і хрящів.

Склад:

1 капсула мiстить:

Компонент

Кількість в 1 капсулі

% від рекомендованої добової дози для дорослих*

Гідролізований морський колаген

200 мг

Не регламентовано

Магнію гідроксид

90 мг

жінки – 40% 
чоловіки – 30%

Магнію оксид

33 мг

Вітамін С

20 мг

жінки – 30% 
чоловіки – 20%

Вітамін В
(піридоксин)

1,4 мг

жінки – 80% 
чоловіки – 70%

Вітамін В
(фолієва кислота)

0,2 мг

100%

Вітамін В12 
(ціанокоболамін)

0,0025 мг

100%


* згідно до Рекомендацій Правління з питань харчування Інституту медицини Національної академії США (www.nationalacademies.org).

Допомiжнi речовини: крохмаль кукурудзяний, мiкрокристалiчна целюлоза, стеарат магнію (рослинний), кремнiю дiоксид, желатин.

Без ГМО.