НЕ ДАЙ ОСТЕОПОРОЗУ ТЕБЕ ЗЛАМАТИ!

У новому дослідженні, опублікованому в журналі Annals of the Rheumatic Diseases, вказується, що, хоча низькі дози статинів можуть допомогти запобігти розвитку остеопорозу, занадто велика їх кількість може погіршити здоров'я кісток. 

Ліки, що можуть пошкодити кістки

Четвер, 03 жовтня 2019 20:29

Деякі ліки можуть стимулювати втрату кісткової маси, і навіть збільшити ймовірність перелому кістки. Але це не означає, що Ви маєте відмовитись від призначень лікарем цих засобів! Якщо Ви вимушені приймати щось із ліків, де побічною дією вказаний негативний вплив на кістки, в першу чергу, слід подбати про профілактику ятрогенного (заподіяного ліками) остеопорозу – достатнє споживання кальцію і вітаміну D, а також регулярне проведення денситометрії (вимірювання мінеральної щільності кісток).  

Ендокринним товариством  США (Endocrine Society) представлені оновлені рекомендації щодо лікування остеопорозу у жінок в постменопаузі (ENDO 2019: The Endocrine Society Annual Meeting, опубліковані в Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism).

Дані рекомендації, в першу чергу, спрямовані на те, щоб клініцисти частіше проводили скринінг остеопорозу у жінок в постменопаузальному віці та призначали необхідну терапію.

10 міфів про остеопороз

Понеділок, 13 травня 2019 16:26

Міф № 1: Більшість людей не повинні турбуватися про остеопороз.

Мільйони американців (точніше 54 млн.) мають низьку кісткову щільність або остеопороз. Насправді, одна з двох жінок і близько один з чотирьох чоловіків у віці старше 50 років обов’язково зламають кістку внаслідок остеопорозу. Захворювання вражає приблизно два мільйони кісток щорічно.

Клініка судинної патології - спеціалізована установа, де фахівці надають висококваліфіковану допомогу пацієнтам з судинною патологією.

  • 1
  • 2
  • 3

ДЕНСИТОМЕТРІЯ

Карта установ, де можна провести денситометрію

Детальніше

FRAX

Опитувальник для оцінки ризику 10-річної вірогідності перелому кісток

Детальніше