НЕ ДАЙ ОСТЕОПОРОЗУ ТЕБЕ ЗЛАМАТИ!

Новини

Світові та місцеві новини щодо лікування остеопорозу.

Міф № 1: Більшість людей не повинні турбуватися про остеопороз.

Мільйони американців (точніше 54 млн.) мають низьку кісткову щільність або остеопороз. Насправді, одна з двох жінок і близько один з чотирьох чоловіків у віці старше 50 років обов’язково зламають кістку внаслідок остеопорозу. Захворювання вражає приблизно два мільйони кісток щорічно.

Клініка судинної патології - спеціалізована установа, де фахівці надають висококваліфіковану допомогу пацієнтам з судинною патологією.

Остеопороз – захворювання кісток, яке характеризується поступовим наростаючим зменшенням їх щільності, внаслідок порушення обміну речовин, що призводить до виникнення переломів навіть при незначній травмі.

Фармацевтична компанія «Віста» продовжує свій внесок в забезпечення доступності для українців обстеження на наявність остеопорозу, адже раннє його виявлення і вчасне лікування сприяють попередженню тяжких переломів. 

Клініка «TARGET», що розташована у Києві, спеціалізується в лікуванні онкологічних захворювань різної локалізації. В клініці працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в онкології, для діагностики та лікування захворювань  використовуються міжнародні стандарти та персоналізований підхід до кожного пацієнта.  

ДЕНСИТОМЕТРІЯ

Карта установ, де можна провести денситометрію

Детальніше

FRAX

Опитувальник для оцінки ризику 10-річної вірогідності перелому кісток

Детальніше