Клініка судинної патології  розширила свої діагностичні можливості

Клініка судинної патології розширила свої діагностичні можливості

Клініка судинної патології - спеціалізована установа, де фахівці надають висококваліфіковану допомогу пацієнтам з судинною патологією.

Головний лікар клініки, Лірник Сергій Віленович – один з провідних судинних хірургів в Україні з досвідом роботи понад 25 років, автор методик лікування та методу компресійного масажу для лікування венозної недостатності.  В клініці використовується найсучасніше обладнання для діагностики та лікування захворювань судин.

Завдяки плідній співпраці з Фармацевтичною компанією «ВІСТА», нещодавно клініка розширила свої діагностичні можливості – тепер там проводиться ще й денситометрія. В клініці був встановлений ультразвуковий денситометр MiniOmni виробництва Ізраїль для діагностики остеопорозу. Головний лікар Лірник Сергій Віленович особисто ознайомився з методикою діагностики мінеральної щільності кістки, яка виконується за допомогою цього апарату.

Серед пацієнтів клініки судинної патології доктора Лірника багато осіб різного віку та статі, що знаходяться у групі високого ризику розвитку остеопорозу. За допомогою денситометрії всі пацієнти мають змогу пройти обстеження та на початкових етапах виявити хворобу, також за необхідності зможуть отримати рекомендації щодо профілактики, ефективного лікування, способу життя задля попередження ускладнень остеопорозу.