Надання сучасного портативного апарату для ультразвукової денситометрії MiniOmni філії ПАТ «Укрзалізниця» Київській Клінічній Лікарні №3

Надання сучасного портативного апарату для ультразвукової денситометрії MiniOmni філії ПАТ «Укрзалізниця» Київській Клінічній Лікарні №3

Фармацевтична компанія «Віста» продовжує свій внесок в забезпечення доступності для українців обстеження на наявність остеопорозу, адже раннє його виявлення і вчасне лікування сприяють попередженню тяжких переломів. 

Для покращення діагностики остеопорозу, компанія пропонує нові можливості, що відкривають перспективи приватним та державними закладами України. Так, нещодавно відбулась акція надання сучасного портативного апарату для ультразвукової денситометрії виробництва Ізраїль філії ПАТ «Укрзалізниця» Київській Клінічній Лікарні №3 для виявлення остеопорозу серед працівників Укрзалізниці і населення м. Києва, яке обслуговує відомий лікувальний заклад.

Колектив даної клінічної лікарні вважає, що саме ультразвукова денситометрія може забезпечити широкий скринінг населення групи ризику наявності або загрози розвитку остеопороза та встановити порушення структури та щільності кісток якомога раніше.

Клінічна лікарня №3 обслуговує 75 тис. чоловік населення, з них близько 70 % жінок, всі працівники є застрахованими, тому профілактичні заходи є одними з головних завдань лікувального закладу.

Дуже часто першим проявом наявності остеопорозу є виникнення перелому при мінімальній травмі або фізичному навантаженні. Тому виявлення груп ризику на остеопороз серед працівників Укрзалізниці є економічно обґрунтованими для запобігання втрати працездатності робітників підприємства.

Фармацевтична компанія «Віста» провела серію заходів по навчанню медичного персоналу лікарні навичкам роботи з ультразвуковим денситометром та методам комплексної діагностики проявів остеопорозу за допомогою сучасних засобів. Застосування денситометрії дозволить проводити широко як стаціонарні, так і виїзні профілактичні огляди працівників Укрзалізниці і закріпленого за закладом населення міста. Фахівці різного профілю в клініці – травматолог, невролог, ендокринолог, гінеколог, сімейні лікарі тепер зможуть призначити профілактичне лікування тим пацієнтам, у яких виявлені перші прояви остеопорозу, а значить запобігти його тяжким наслідкам.

Така модель превентивної медицини може стати успішним прикладом для багатьох лікувальних закладів нашої країни та набути широкої практики в системі охорони здоров’я держави в цілому.