Встановлення ультразвукового денситометра MiniOmni в клініці «TARGET»

Встановлення ультразвукового денситометра MiniOmni в клініці «TARGET»

Клініка «TARGET», що розташована у Києві, спеціалізується в лікуванні онкологічних захворювань різної локалізації. В клініці працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в онкології, для діагностики та лікування захворювань  використовуються міжнародні стандарти та персоналізований підхід до кожного пацієнта.  

При застосуванні певних лікарських засобів та проведенні хіміотерапії існує ризик пошкодження кісткової системи, що можна діагностувати спеціальною методикою – вимірюванням мінеральної щільності кістки за допомогою денситометрії. До цього часу клініка не мала свого денситометру, хоча проведення такого обстеження є клінічно обґрунтованим для великої кількості пацієнтів клініки «TARGET»

На цьому тижні за сприяння фармацевтичної компанії «Віста» в клініці був встановлений ультразвуковий денситометр MiniOmni виробництва Ізраїль. Кіркілевський Станіслав Ігорович – доктор медичних наук, професор, головний лікар клініки особисто був присутній під час навчання персоналу навичкам користування ультразвуковим денситометром. Лікарі сумісно з представниками фармацевтичної компанії «Віста» провели презентацію роботи приладу та провели разом тестові дослідження мінеральної щільності кісток.

Таким чином, діагностичні та клінічні можливості клініки «TARGET» значно розширилися за рахунок співпраці з компанією «Віста».

Фармацевтична компанія «Віста» відкриває нові можливості та перспективи, як для лікарів, так і для пацієнтів.

 

TARGET

TARGET

TARGET