ВІСТАБОН ОСТЕОПЛЮС

Image

Дієтична добавка

Рекомендацii до споживання:  може бути рекомендована як додаткове джерело Bітамінів Dз та К2. Сприяє покращенню формування кісткової тканини, збільшенню щiльностi кісток i їх стiйкостi до переломів.

Вістабон Остеоплюс містить збалансований комплекс мінералів і вітамінів для максимально повної мінералізації кісткової тканини.

КАЛЬЦІЙ – основний мінеральний компонент кісткової тканини.

ВІТАМІН D3 - бере участь в процесах всмоктування кальцію в кишечнику, кальцифікації кісток, регуляції виведення кальцію і фосфатів нирками.

ВІТАМІН К2 – необхідний для процесів засвоєння кальцію, забезпечення взаємодії кальцію і вітаміну Д, збереження мінеральної щільності кісток, протидії артеріальній кальцифікації. 

МАГНІЙ – приймає участь в синтезі колагену – основної органічної складової кісток.

Спосiб застосування та рекомендована кiлькiсть: дорослим по 1 капсулі 1 раз в день. Приймати під час споживання їжі. Капсулу запити достатньою кількістю води, не розжовувати.

Термін вживання: 1 місяць. Збільшення терміну вживання рекомендовано узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування:  проконсультуйтесь з лікарем, якщо Ви приймаєте ліки, що впливають на згортання крові, оскільки вони можуть взаємодіяти з вітаміном К.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням рекомендована консультацiя лiкаря.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період годування груддю. 

Форма випуску: капсули №30 у трьох блістерах.

Виробник: ЛiмХелс Cpл (Мілан, Італія).

Не є лiкарським засобом. Інформація про дієтичну добавку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Є застереження та протипоказання.  Звіт за результатами робіт санітарно-епідеміологічної оцінки №28/1213 від 17.05.2019 р.

Склад:

1 капсула мiстить:

Компонент

Кількість в 1 капсулі

Кальцію карбонат

200 мг

Вітамін D3

1000 МО

Вітамін К2

75 мкг

Магній

50 мг

Глюкозаміну гідрохлорид

100 мг

 

Допоміжні речовини: стеарат магнiю рослинний, желатин. Без ГМО.